„Wiadomości Darłowskie” w sam raz na święta

Tuż przed Świętami Wielkanocnymi oddajemy w Państwa ręce najnowsze wydanie „Wiadomości Darłowskich” – bezpłatnego biuletynu Królewskiego Miasta Darłowo.

W najświeższym numerze – który udostępniamy za darmo w wersji papierowej i elektronicznej na naszej stronie internetowej – piszemy m.in. o:

• obchodach Triduum Paschalnego w darłowskich parafiach,
  • budowie hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3,
  • inwestycjach miejskich i prywatnych,
  • szczepieniach przeciw COVID-19 i obostrzeniach epidemicznych w Darłowie,
  • aktualnościach kulturalnych, społecznych i oświatowych,
  • nowinkach sportowych.

Polecamy także felieton Zastępcy Burmistrza Darłowa – Rafała Nagórskiego o wizji stacji kolejowej w Darłówku Zachodnim oraz wywiad Andrzeja Rachwalskiego podsumowujący 10-lecie Uczniowskiego Klubu Sportowego „Orlik” Darłowo z jego prezes – Katarzyną Polakowską.

Bezpłatny egzemplarz do nabycia w niebieskim boxie ustawionym w centrum Pl. Tadeusza Kościuszki, a także w placówkach publicznych i niektórych marketach.

Polecamy także wersję cyfrową – do pobrania na stronie www.darlowo.pl w zakładce „Wiadomości Darłowskie”. Pobierz teraz.

Redakcja „Wiadomości Darłowskich” życzy wszystkim zdrowych i wesołych świąt!